Współpraca

Rozpocznij pełną korzyści współpracę z PWPW S.A. CUZ Sigillum. Certyfikat kwalifikowany jest podstawową usługą zaufania oferowaną przez CUZ Sigillum. Jesteśmy jednym z  pięciu kwalifikowanych centrów usług zaufania  w  Polsce.  Oferujemy m.in. kwalifikowane certyfikaty podpisu i pieczęci oraz  usługę znakowania czasem.

Zostań Partnerem PWPW S.A. CUZ Sigillum w ramach pośrednictwa w sprzedaży e-usług zaufania i otwórz Punkt Rejestracji. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły współpracy.

Informację uzyskasz pod numerem tel. 22 464 79 79 lub wypełnij formularz zamieszczony poniżej.

Dowiedz się więcej

Zostań partnerem Sigillum i otwórz Punkt Rejestracji CUZ Sigillum

Wypełnij formularz:

Przykład zapisu: 1112223344 (max 13 cyfr bez spacji czy myślników).
Przykład zapisu: 111222333 (min 9, max 15 cyfr bez spacji). Twój numer telefonu jest nam potrzebny byśmy mogli skontaktować się z Tobą. Nie zostanie on wykorzystany w żaden inny sposób.
Twój adres e-mail jest nam potrzebny byśmy mogli skontaktować się z Tobą. Nie zostanie on wykorzystany w żaden inny sposób.

PWPW S.A. informuje, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych przed ich wycofaniem.

Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności.

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code