RSS|
O nas Produkty i usługi Poradnik dla klienta Cennik Baza wiedzy Repozytorium Kontakt top
O nas

TRADYCJA, JAKOŚĆ, NOWOCZESNOŚĆ

Certyfikacja i zabezpieczenia elektroniczne są na polskim rynku nowością. Mimo tego, że odpowiednie technologie są szeroko dostępne, jest niewiele firm, które uzyskały status Kwalifikowanego Dostawcy Usług Zaufania. Sigillum Centrum Usług Zaufania należy do tego elitarnego grona, nie tylko ze względu na najwyższy standard oferowanych usług, ale również dzięki wiedzy i doświadczeniu wynikającym z przynależności do Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A.

Ponad dziewięćdziesięcioletni dorobek Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w zakresie produkcji zabezpieczonych dokumentów i banknotów najwyższej klasy, pozwala Sigillum Centrum Usług Zaufania na kontynuację tych tradycji w nowym elektronicznym wymiarze, oferując najnowocześniejszy profil usług na rynku zabezpieczeń, certyfikacji i szyfrowania.

W ciągu całej swojej historii Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. wyróżniała się dbałością o wysoki standard wyposażenia oraz skutecznymi sposobami kontroli jakości i zabezpieczeń. Potwierdzeniem wysiłków i zaangażowania w tym obszarze było uzyskanie szeregu certyfikatów odnośnie jakości.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. zawsze należała do przedsiębiorstw, które starały się dorównać światowej czołówce. Kontynuując tę chlubną tradycję, Sigillum Centrum Usług Zaufania korzysta z najnowszych osiągnięć w dziedzinie zabezpieczeń i kryptografii. Rozwija własne technologie, z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu dostępnego potencjału ludzkiego i technologicznego.

Nowoczesność nie oznacza jedynie technologii informatycznych. Nowoczesność to również umiejętność dostosowania się do przemian zachodzących w kraju i na świecie. To także dbałość o zasoby ludzkie, stosowanie nowoczesnych form zarządzania przedsiębiorstwem, troska o środowisko pracy, wdrażanie najbardziej aktualnych rozwiązań marketingowych. Konsekwentnie wdrażając i rozwijając nowe technologie, Sigillum Centrum Usług Zaufania dotrzymuje kroku światowej czołówce branży informatycznej.

Wydrukuj stronę Wersja do druku